Program simgesi: LiveChat OLD for Android

LiveChat OLD for Android

  • Ücretsiz
  • 4.7
    34
  • 21
  • V3.2.11
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin

İş için Premium canlı sohbet ve yardım masası yazılımı

LiveChat , alt kategori SMS & IM ile İletişim Uygulamaları kategorisine ait olan ve LiveChat tarafından oluşturulmuş olan çoklu platform programını (iPhone, Mac, Web uygulamaları, Windows için de mevcuttur) ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Adobe Stock ile yaratıcılığınızı serbest bırakın

10 resim veya 1 video ile ücretsiz deneme edinin

LiveChat hakkında daha fazla bilgi

Program versiyonu 2.8.1.212'dir ve 7/7/16 tarihinde güncellenmiştir. Bu uygulama işletim sistemi Android 4.0 ve üstü ile kullanıcılar için kullanılabilir ve İngilizce, İspanyolca ve Almanca olarak alabilirsiniz.

LiveChat'in yükleme boyutu, mobil cihazınıza bağlıdır. Hindistan, Güney Afrika ve Ürdün'de çok yoğun kullanılan bir program.

Bu uygulamayı 2016 yılında kataloğumuza eklediğimizden beri, şimdiden 266 teçhizata ulaştı ve geçen hafta 5 teçhizat kazandı.

 0/4

Uygulama özellikleri

  • Geliştirici

  • Lisans

    Ücretsiz

  • Sürüm

    3.2.11
  • Güncelleme Tarihi

  • Platform

    Android

    Diğer platformlar (4)
  • OS

    Android 9.0

  • Dil

    İngilizce

  • İndirme

    21

  • Boyut

    5.22 MB

  • Indirme seçenekleri

    Google Play

  • Dosya adı

    com-livechat-3021100-55169316-a1d6aff6314d799c9ca1c6afef7c1b30.apk

Diğer platformlarda da bulunmaktadır

Program diğer dillerde mevcuttur


Program simgesi: LiveChat OLD for Android

LiveChat OLD for Android

  • Ücretsiz
  • 4.7
    34
  • 21
  • V3.2.11
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin


LiveChat OLD for Android hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer LiveChat OLD for Android denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Yorum ekle

Şunları da beğenebilirsiniz

LiveChat OLD for Android için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.
Softonic

LiveChat OLD for Android güvenli mi?

100/100

Tarama sonucu: Temiz

Bu uygulama resmi Google Play Store üzerinden doğrudan kullanılabilir. Resmi uygulama mağazaları kendi katı güvenlik standartlarını ve inceleme süreçlerini sürdürdüğünden, ek taramalar yapmak yerine güvenilir dağıtım platformlarına güveniyoruz. Doğrulanmış bir kaynaktan geldiğini bilerek güvenle indirebilirsiniz.

  • Virüs yok
  • Casus yazılım yok
  • Kötü amaçlı yazılım yok
Softonic'e olarak giriş yapıldı